První návštěva doktora, aneb cože to vlastně mám?

18. listopadu 2011 v 18:56 |  Zánět achilovy šlachy
Poprvé sem ortopedii navštívila 12.8.2010, právě s problémy s Achilovou šlachou. V tu dobu mě problémy trápili asi tak 2 měsíce, ale stále sem si řikala, že s takovou prkotinou za doktorem prostě nepůjdu. Po dvouhodinovém čekání jsem slyšela diagnozu, kterou jsem od té doby slyšela ještě mnohokrát. Tendinitis achilei. Doktor to popsal stručně, prostě ve šlaše, která se sama o sobě dost špatně prokrvuje se udělalo místo, které se prokrvuje ještě hůře. Jak jednoduché. Rehabilitace, léky a laser všechno zachrání. A kdyby náhodou ne, dá se na 6 týdnů sádra po celé délce nohy a kdyby ani toto nezabralo, tak operace. Ale jsem mladá, mé tělo má dobrý regenerační schopnosti, takže by vše mělo být v pořádku. S papírem na rhb a receptem na léky sem vyšla z ordinace s pocitem, že už se tam podívám, jen abych oznámila, že rehabilitace zabraly a všechno je fajn.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Snooki Snooki | Web | 18. listopadu 2011 v 19:09 | Reagovat

Ahoj, prosímtě, soutěžím o Vánoční dárek pro svého přítele. Bohužel na něj nejsem schopná ušetřit, jelikož chodím ještě do školy. Pomůžeš mi prosím? Stačí kliknout na tento odkaz! Moc mi tím pomůžeš, tak ti moc děkuju!
http://vanocni.datart.cz/nikola-holanova-si-preje-led-televize-lg (pod obrázkem stromečku dej tlačítko "darujte ozdobu" - uplně vlevo)
PS: Pokud by jsi potřeboval/a někde zahlasovat, stačí se ozvat!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama