Pár slov úvodem

18. listopadu 2011 v 19:30 |  Úvod
Vítám Vás na mém blogu,

který je celý věnován Achilově šlaše, přesněji řečeno jejímu zánětu. To, že jste narazili právě na tento blog pravděpodobně značí, že vaše achilovka také není ve stavu, jaký byste si přáli. Vítejte v klubu. Nepatřím mezi ty, co provozují maratony, ani fotbal není můj koníček a přesto se u mě objevil tendinitis achillea. Nejsem ten případ, u kterého by léčba probíhala tak hladce jak by měla, což je také důvod, proč jsem se rozhodla založit tento blog. Doufám, že vám tento blog přinese nějaké užitečné informace, poznatky.
S achilovou šlachou se léčím od Srpna 2010, do současnosti (11. 2011), mám za sebou dvě operace, z čehož jsem po první operaci měla berle 4 měsíce, prodělala jsem 50 sezení na rhb a po 8 měsících, kdy už bylo jasné že operace nezabrala jsem podstoupila operaci druhou, po které už to vypadá velice nadějně (ťuky, ťuky).
Zde vám sepíši své poznatky a zkušenosti z rehabilitací, operací a následných rehabilitací. V prvním případě léčby jsem udělala dost chyb, které tam píši, pokuď tedy chcete urychlit a zkvalitnit vaší léčbu, určitě se těmto chybám vyhněte.
Budu velice ráda za vaše zkušenosti a poznatky, kterými budete možná nápomocni ostatním čtenárům, tak komentujte a piště své zkušenosti.

Tak hodně štěstí a ať vám nohy slouží ;))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama