Dlouuuhá éra rehabilitací.

18. listopadu 2011 v 19:02 |  Zánět achilovy šlachy
Při objednávání rehabilitací, mě opravdu zarazilo, že jedno sezení na laseru se platí, 50 kč. Sezení jsem měla 10, ale říkala jsem si, že ta 500 za to prostě stojí. Na rehabilitacích jsem se dozvěděla spoustu věcí, mám špatný styl chůze, nepohyblivou patu a zkrácený lýtkový sval, z čehož možná pramění clý ten problém. Začali jsme tedy s cviky na prodloužení lýtkového svalu. Spíše než na rehabilitacích jsem si připadala jak kdyby mě natahovali na skřipci, ale co jsem koukala na internetu, rhb achilovy šlachy nikdy není nic příjemného a tak jsem se nechala mučit s vědomím, že to k něčemu bude. Rehabilitace ukončeny 500 kč za laser zaplaceno a účinek téměř neznatelný.
Objednala jsem se tedy na kontrolu, a čekala jak mi doktor řekne, že je všechno fajn. Po cca. 3 hodinovém čekání jsem vkročila do ordinace. Doktor se na nohu podíval, cosi si zamumlal a napsal další rhb s tím, že účinek jde vidět, ale je velice malý, takže se to opět zopakuje.
Rehabilitační na laseru už se na mě koukala divně, že podruhý tam mívá málokoho, tak jsme se tomu společně zasmály, podepsala jsem jí, že souhlasím s tím, že zaplatím pro tentokrát už 700 (14 sezení) a pokračovali v rhb. Kdyby jsme v té době tušili, že se tam ještě potkáme tolikrát, že by jsme si snad i tykat mohli, myslím že by mi tolik do smíchu nebylo. Rehabilitace měli tařka ten samý průběh, a bohužel také výsledek.
Po těchto rehabilitacích už to čekání (tentokrát 2,5h) u doktora natolik optimistické nebylo, věděla sem že nadšený ze mě nebude. Opět se na nohu podíval, řekl že zkusíme ještě jiný druh rhb + opět laser a prášky, a že se tedy uvidí.
Taky že se vidělo, za laser vysoleno dalších 700, a už jsem si docela i zvykla na to každodení polykání prášků. V slabých chvilkách jsem si už i říkala, že se na to prostě vyprdnu. Vždyť mě to ani nijak extra neomezuje, chodit můžu a že bych postrádala možnost si zaběhat, to se říct nedá. A bolest neni taková, že by se nedala snýst.
Po rehabilitacích opět kontrola, opět dlouhé čekání a opět špatné zprávy. Doktorovi i mě už mírně docházely nervy, takže mi bylo řečeno, že poslední rehabilitace a pak se to začne už řešit radikálnějš (sádra!).
Bylo by zbytečné psát sem průběh, však byl taky stejný jako u předchozích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama